İletişim Bilgileri

Rüzgar tulumu imalat 05427124354

  • Yetkili Kişi: faruk nergiz hamzaoğlu
  • Telefon numarası: +90 (542) 712-43-54
  • +90 (542) 712-43-54
  • MSN: ruzgartulumu@hotmail.com
  • Adres: necatibey cad.8/107 5.kat sıhhıye ankara, kızılay, Ankara, 06430, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

windsock rüzgar tulumları

12.12.2016 01:05

**Windsock Çözümleri

Gece aydınlatması ile gösterilen Windsock
Gece göstergesi için NRGZ İç Aydınlatmalı Rüzgar Gülü.
NRGZ Systems, dünya genelinde dahili olarak aydınlatılmış, harici aydınlatmalı ve aydınlatılmamış windsock sistemlerinin lider sağlayıcısıdır. Mühendislikteki yenilikçilik, yenilikçi tasarımlar, işçilik, yalnızca en üst sınıf malzeme ve bileşenlerin kullanımı ve mükemmellik için isteksiz takip bizi bugün piyasadaki diğer tüm windsock sistemlerinden ayırıyor. Rüzgar türbini sistemlerimiz güvenilir, enerji açısından verimli ve düşük maliyetlidir. Basitçe belirtmek gerekirse windsock sistemlerimiz eşsizdir. Güvenlik bir faktör olduğunda, en iyisini isteyin. Dünya çapında binlerce kişi güvenlik sistemleri ve bilgi ihtiyaçları için windsock sistemlerini zaten emanet ettiler.

NRGZ'nin geniş windsock sistemleri, her koşulda rüzgar yönü ve hızının net bir şekilde belirtilmesi için idealdir. Aydınlatmalı rüzgâr sesi sistemlerimiz, gün boyunca, gece ve düşük görünürlükteki hava koşullarında üstün görüş sağlıyor. İç aydınlatmalı rüzgar maratonu çerçeveleri ultra parlak LED'leri rüzgâr ağzının açıklığına doğrudan parlıyor ve windsock'a maksimum görüş için "karanlıkta bir ışık" veriyor. Yalnızca harici akkor aydınlatmalı rüzgâr sesi sistemleri sunan rakiplerimizin aksine, rüzgarlık çerçevelerimiz parlamayı en aza indirirken daha parlak aydınlatma sunarken görselliği ve güvenliği arttırır. Ek olarak, bizim LED aydınlatma daha enerji verimli ve neredeyse bakım gerektirmeyen yıllarca çalışma sağlayacak.**
Windsock Solutions

Windsock shown with nighttime light
NRGZ Internally Lighted Windsock for nighttime indication.
NRGZ Systems is a leading provider of internally lighted, externally lighted, and non-lighted windsock systems throughout the world. Our excellence in engineering, innovative designs, craftsmanship, use of only the highest grade materials and components, and relendless pursuit for excellence sets us far apart from any other windsock systems on the market today. Our windsock systems are reliable, energy-efficient, and cost-effective. Simply stated our windsock systems are unsurpassed. When safety is a factor, demand the very best. Thousands worldwide have already entrusted our windsock systems for their safety and information needs.

NRGZ’s wide range of windsock systems are ideal for giving a clear indication of wind direction and speed in all conditions. Our lighted windsock systems deliver superior visibility during the day, at night, and in low-visibility weather conditions. Our internally lighted windsock frames shine ultra-bright LEDs directly into the opening of the windsock giving the windsock a “glow in the dark” appearance for maximum visibility. Unlike many of our competitors who offer only external incandescent lighted windsock systems, our windsock frames offer brighter illumination while minimizing the glare and thus increasing visibility and safety. In addition, our LED lighting is more energy efficient and will provide years of virtually maintenance-free operation.